Nógrád Vármegye Önkormányzata fotópályázatot hirdet a Nógrád vármegyei általános és középiskolások körében. A fotópályázat célja: népszerűsítő fotók készítése vármegyénkről.
Nógrád vármegye különleges adottságait, történelmi emlékeit és természeti kincseit ezúttal a legfiatalabbak szemén keresztül ismerheti meg a közönség. Nógrád Vármegye Önkormányzata „Nógrádi tájakon” címmel hirdetett fotópályázatot, amelyre a vármegye területén tanuló általános és középiskolás diákok jelentkezését várják.
A verseny célja, hogy rávilágítsa a fialatok figyelmét otthonuk szépségére, valamint fejlessze kreativitásukat, vizuális látásmódjukat, megfigyelőképességüket, figyelmüket, precizitásukat.







